Proč by ufouni nemohli mít blog?

Říjen 2015

Setkání na Whoconu

6. října 2015 v 21:12 | Plačící anděl, Scrat |  Ostatní
Zdravíme!
Nedávno (nebo skoro nedávno) jsme vám naznačily, že uděláme nějakou speciální událost v rámci Whoconu 2015. Možná jste si toho nevšimli, možná ano, každopádně vám teď podáme trošku bližší informace.
Se Scrat jsme si říkaly, že by bylo super se na Whoconu s vámi setkat. Jednak proto, že chceme vidět vás, naše čtenáře a členy, jednak proto, že ani my dvě jsme se nikdy neviděly.
Co na takovém srazu budeme dělat? Můžete si pro nás připravit nějaké otázky. Můžete nám vynadat za neaktivitu. :D Můžeme společně třeba něco vymyslet, nebo si prostě budeme jen tak povídat. Možná si i my vymyslíme něco, co by nás o vás zajímalo. Všechno tohle ještě budeme řešit.
Kdy to bude? Druhý den Whoconu, v sobotu 17.10. Čas ještě nevíme ani přibližně, protože jsme se ještě nedohodly. Chceme to udělat někdy, kdy zrovna nebude žádná pro nás zajímavá přednáška (což bude dost těžké, jak se tak na to koukám). Budeme se ale snažit to dohodnout co nejrychleji.
Mohlo by to trvat asi tak hodinu.
Kde to bude? Já jsem na Whoconu poprvé. Scrat říká, že by to mohlo být v čajovně, kde se dá koupit čaj a jsou tam pohodlné polštářky, nebo v jídelně, kde se dá objednat jídlo. Já bych byla spíš pro tu čajovnu, ale tohle taky můžeme dohodnout až později s případnými zájemci.
Kdybyste tam tedy chtěli jít, napište nám na facebook. Můžete napsat jedné z nás, pokud vás máme v přátelích, nebo, což je lepší, komentujte na FB stránce tohoto blogu. My pak založíme událost a tam všechno důležité dořešíme.

Plačící anděl a Scrat