Proč by ufouni nemohli mít blog?

Červenec 2015

Pod číslem osm 3.část

2. července 2015 v 21:31 | Scrat (povídka od The girl who comes late) |  Příspěvky blogerů

Pod číslem osm 2.část

2. července 2015 v 21:30 | Scrat (povídka od The girl who comes late) |  Příspěvky blogerů

Pod číslem osm 1.část

2. července 2015 v 21:20 | Scrat (povídka od The girl who comes late) |  Příspěvky blogerů
Ahoj Whoviani,
Loni asi touto dobou jsem dělala reklamu na blog své sestry The girl who comes late, který je ale bohužel už neaktivní. V té době byla taky má sestra posedlá osmým Doktorem (ne, že by teď nebyla) a napsala první část své fanfikce s ním. Už dávno jsem jí ho obetareadovala, ale později, kdy povídka dlouho nevycházela, jsem se jí teda zeptala, co je a ona ji odmítla zveřejnit. "Je to blbost," odpověděla zvědavému tisku řekla. Pak mě napadl spásný nápad - povídku zveřejním tajně sem a podle reakcí zde má sestřička určitě pozná, že podle jiných to blbost není. Leč, ona se to dozvěděla, ale řekla, že teda dobře, že to zveřejnit smím, ale ona si to sama ještě jednou překontroluje. A tak časy plynuly a ona stále nebyla schopna se k tomu dokopat(koho mi to jen připomíná?). Ale dnes, konečně, je to tady. Ono dílo je konečně na světle božím a nyní můžete posoudit, zda je to opravdu "blbost". Já si to tedy nemyslím(né nejsem vůbec zaujatá).
Toto je tedy již druhá povídka od autora, který nemá blog (nebo respektive má, ale neaktivní).
Něco málo o autoce:
Je to má sestra. (Důležité info. To jen abyste věděli, že to jsou geny milí přátelé!) Je to taktéž šestnáctiletá studentka gymnázia. Narozdíl ode mě se více věnuje umění výtvarnému nežli psaní, ale když už píše, tak jsou to převážně fanfiction (šuplíková kategorie). Na blogu lilylunapotter.blog.cz můžete nalézt její další tvorbu, ale jak říkám, je neaktivní.
Nu, nyní si již můžete přečíst tuto povídku oné viktoriánské duše a poprosila bych vás o komentáře, autorka za to bude jistě vděčná. Děkuji.
EDIT: Nevešlo se to do jednoho článku, tak jsem to musela rozdělit na dvě části. Na konci článku máte odkaz na druhou část.
EDIT2: Tak ani do dvou článků, snad budou tři stačit.

Gif měsíce srpen 2015

1. července 2015 v 21:34 | Plačící anděl |  Zápisy a pravidelné hlasování
Zdravím vás v první den prázdnin!
Doufám, že se budete mít v červenci a v srpnu dobře a že nebudete pořád jenom trčet doma (jako já). A pokud přeci jen pro vás prázdniny neznamenají nic příjemného a nebo je nemáte, máte se co těšit na Whocon! V rámci něj pro vás máme přichystané jakési speciální překvapení, nebo spíš prostě zajímavou událost, o které vás ještě v budoucnu budeme informovat.
Minulé hlasování vyhrál gif číslo pět, což je mimochodem už druhý výherní gif s crossoverem Desítka a Harry Potter. (I když nevím, jestli se expelliarmus dá počítat jako crossover, ale nevadí.)

Srpnové hlasování jsem se rozhodla trochu oživit. Jednoduše se tu objeví pět gifů, spojujících Doctora Who a nějaký další seriál. Schválně, jaký crossover vyhraje. (Zdroj jsem vystopovala jsen jeden, a to http://fysuperwho.tumblr.com/)

1) Doctor Who a Sherlock

2) Doctor Who a Supernatural

3) Doctor Who a Harry Potter

4)Doctor Who a Star Wars

5) Doctor Who a Star Trek

Mějte se,
Plačící anděl