Proč by ufouni nemohli mít blog?

Vánoce s Doktorem - soutěž o nejlepší fanart

5. prosince 2014 v 13:12 | Scrat |  Soutěže
Nyní vám představuji ono vánoční překvapení o kterém jsem psala v předchozím článku. Jedná se o soutěž, nikoli literární, ale výtvarnou a to na téma Vánoce s Doktorem. Více informací najdete níže.

1. Odkdy - Dokdy
Tato soutěž bude probíhat od 5. prosince 20:00 do 29. prosince 20:00 a tudíž můžete do osmi hodin večer na boží hod posílat fanarty. Pokud to bude později, nebude váš fanart zařazen do soutěže.
2. Téma
Téma, jak už je v nadpisu, zní Vánoce s Doktorem, můžete tudíž nakreslit různé Doktory, slavící se společníky Vánoce atd. Můžete do obrázku zakreslit i sami sebe :) Je to jen na vás, může to být i vtipné :)
3. Technika
Technika je libovolná, může to být malba, kresba i dělané v grafickém programu na počítači.
4. Pravidla
  • Musí to být obrázek, který jste kreslili vy.
  • Jedna osoba smí poslat do soutěže jen jeden obrázek.
  • Mít blog ani být naším členem není podmínkou, musíte ale vystupovat pod jednou přezdívkou a emailem a neměnit je.
  • Váš obrázek musí mít nějaké pojmenování, abychom ho mohli nějak nazývat.
  • Měl by to být obrázek s vánoční tématikou.
  • Pokud možno, prosím abyste postavám nedělali bubliny u pus, neměl by to být komiks.
  • Vybraných deset, kteří budou ve finále (viz bod 7.) si SMÍ shánět hlasy někde jinde.
  • Nápad na obrázku musí být také váš, nesmíte nic překreslovat ani obkreslovat.
  • Zůčastnit se smí žena/muž/hermafrodit, příslušník lidské rasy (emzáky neberem! smůla Doktore :-) ) a národnosti pokud možno české, slovenské a nebo prostě musí umět jazykem, kterému rozumíme my. (Sprechen Sie Deutsch?)
  • (tohle by měla být samozřejmost, ale pro jistotu to sem napíšu): Obrázek by měl mít tématiku Doctora Who. (Pro ty, co to nepochopili :D )
5. Hodnotíme
Jelikož se můžou zůčastnit lidé různých věkových kategorií, aby to nebylo nefér, hodnotíme kvalitu a originalitu. Je jedno, že je vám jedenáct a navíc vám kreslit moc nejde. Pokud jste kreativní a nápadití, dáte si s obrázkem práci a bude vtipný a originální, nemusíte mít talent :)
Musím taky upozornit všechny, aby své fanarty nahrávali do počítače kvalitně. Nejlepší je, si je barevně naskenovat, ale pokud nemáte skener, bylo by dobré obrázek vyfotit aspoň foťákem v režimu makro, pokud obrázek nebude kvalitní a moc na něm neuvidíme, těžko ho můžeme kladně hodnotit.
6. Ceny
Ano, mohla jsem něco koupit, něco s Doctor Who tématikou a zrovna takový plakát s TARDIS by byla cena mnohem šťavnatější, než ty ceny, které vám můžeme nabídnout. Bohužel, je tu problém s posíláním a také autorskými právy na dotyčnou věc (jak asi vysvětlíme majitelům obchodu woowoo.cz, že jsme si koupili jejich placku a teď to rozdáváme jako cenu do naší pochybné soutěže?), navíc si zkuste představit to poštovné, pokud jste z východního Slovenska.
1. místo - povídka na přání od jedné z nás + reklama na whoviansworldu
2. místo - fanart na přání od jedné z nás + reklama na whoviansworldu
3. místo - drabble na přání od jedné z nás + reklama na whoviansworldu
7. Průběh
Obrázky můžete (v termínu výše) posílat na emaily scratilove@gmail.com a thinking-plastic@seznam.cz. Předmět bude Vánoční soutěž a měli byste svůj obrázek nějak pojmenovat. Nezapoměňte se také podepsat a uvést svůj blog, pokud ho máte. Po skončení soutěže spolu s Plačícím andělem vybereme (nejspíš) deset nejlepších (asi deset, nevíme, kolik lidí se se přihlásí) a ty pak dáme do článku, pod kterým bude anketa a tam vy, čtenáři určíte tři vítěze. Ovšem, nezoufejte, pokud se nedostanete ani do finále, všichni si budou moci vaše dílo prohlédnout buď v galerii, nebo všechny obrázky dám do videoprezentace, takže se na vás určitě dostane :) Článek s obrázky, které se dostaly do finále očekávejte tak zhruba nejpozději 29.prosince. Zbytek obrázků bude v galerii či videoprezentaci až po vyhlášení tří vítězů. Pokud vás něco zajímá, nezapoměňte svůj dotaz napsat do komentářů.
8. Smysl soutěže
A ještě poslední věc nakonec. Tato soutěž je tu za účelem zábavy. Není jen o výhře, ta je spíš je taková symbolická, pro ty, které jste určili jako vítěze. I když nevyrajete, odesete si novou zkušenost a zasoutěžíte si :) Mým přáním je vás touto soutěží "nakopnout" k nějaké té vánoční tvorbě a kreativitě a ostatní si zase budou moci prohlédnout vaši krásnou tvorbu :) Takže si neberte nějak osobně a nic si z toho nedělejte, pokud nevhrajete, ano? :)
Tak to by bylo vše, nyní už můžete své fanarty posílat na výše zmíněné maily :) Hodně štěstí v soutěžení!
Vaše Scrat
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Zapojíte se do vánoční soutěže?

Ano 33.3% (7)
Možná 61.9% (13)
Ne 4.8% (1)

Komentáře

1 Vládkyně Chimegee Vládkyně Chimegee | Web | 17. prosince 2014 v 18:18 | Reagovat

Né, sakra nemůžu se přihlásit... :D Jsem také příslušník mimozemské rasy:D

2 Scrat Scrat | E-mail | Web | 18. prosince 2014 v 13:19 | Reagovat

[1]: Dobře, tobě to promineme :D Pokud umíš česky, ovšem :P :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama