Proč by ufouni nemohli mít blog?

Prosinec 2014

Prodloužení soutěže Vánoce s Doktorem

27. prosince 2014 v 17:30 | Scrat |  Soutěže
Ahoj Whoviani,
Jak jistě všichni víte, naše fanart soutěž skončila, ale bohužel se stalo něco neočekávaného a to, že nám poslali obrázky pouze tři lidé, a to hlasovalo v anketě asi šest lidí, že se stoprocentně zapojí. Mohly jsme tedy rovnou vyhlásit tři vítěze, ale mám dojem, že někteří to asi kvůli termínu nestihli dodělat (asi jsem naivní), takže vám dáváme druhou šanci. Prodlužujeme soutěž tedy do konce tohoto roku, doufám, že se zapojí ještě další lidi, kdyby ne, tak prostě vyhlásíme ty tři vítěze a hotovo, ale takhle vám dáváme novou šanci, nepromarněte ji! Děkujeme všem třem účastnicím, že se zapojily, jejich obrázky jsou opravdu krásné a doufáme, že se tedy k nim připojí další obrázky. Vyhodnocení tedy očekávejte 2. ledna, obrázky můžete podílat do 1. ledna do 20:00.
Scrat

Veselé Vánoce!

24. prosince 2014 v 12:17 | Scrat |  Ostatní
Milí Whoviané a Whovianky,
ráda bych vám za celý náš blog WhoviansWorld popřála všem Veselé Vánoce. Jsem ráda, že jste tu s námi vydrželi v roce 2014 a doufám, že vydržíte i nadále :)
Nezapomeňte se také dívat na vánoční speciál a podělit se pak s námi o vaše názory na něj :)
No, uvidíme se po skončení vánoční soutěže, kdy vyhlásím výsledky, ale možná se soutěž bude prodlužovat, jelikož nám obrázek poslal zatím jen jeden člověk :D
Takže se mějte, přeju vám, ať vás Moffat moc nemučí svým zabíjením postav a ať najdete pod stromečkem vytoužené dárky :) Doufám, že budete příznivci tohoto blogu i nadále :)
Scrat

My Whoviani a naše okolí

20. prosince 2014 v 13:47 | Plačící anděl |  Články na téma
Ahoj! Dneska nás čeká článek o nás Whovianech a našem okolí-ve škole, doma, v práci, na kroužcích. Užijte si čtení a nezapomeňte, že bude vánoční speciál! ;D

Vánoce s Doktorem - soutěž o nejlepší fanart

5. prosince 2014 v 13:12 | Scrat |  Soutěže
Nyní vám představuji ono vánoční překvapení o kterém jsem psala v předchozím článku. Jedná se o soutěž, nikoli literární, ale výtvarnou a to na téma Vánoce s Doktorem. Více informací najdete níže.