Proč by ufouni nemohli mít blog?

Listopad 2014

GIF měsíce leden 2015

30. listopadu 2014 v 21:36 | Scrat |  Zápisy a pravidelné hlasování
Tak vás zase po měsíci zdravíme s dalším GIFem měsíce. Omlouváme se za neaktivitu, ale já měla dost práce se školou, že jsem tak tak stíhala psát na svůj osobní blog natož sem. Ale hodláme vám to vynahradit malým vánočním překvapením - však uvidíte :)
Na tento měsíc vyhrál GIF číslo dva s neuvěřitelnými 25ti hlasy! Řekla bych, že si to Donna zaslouží :D
A nyní se už vrhněme na GIFy se zimní tématikou na leden:
GIF 1
GIF 2

GIF 3
GIF 4
GIF 5
No, nyní můžete hlasovat :) Užijte si první adventní neděli :)
Scrat

GIF měsíce prosinec 2014

4. listopadu 2014 v 21:20 | Plačící anděl |  Zápisy a pravidelné hlasování
Ahoj,
omlouvám se za malé zpoždění. Je tu jako obvykle hlasování o gif měsíce, ale tentokrát Scrat vymyslela, že by všechny gify, mezi kterými se bude rozhodovat, mohly mít nějakou tu vánoční tématiku.
Minulou anketu vyhrál Dvanáctý Doktor a Clara...

A ony vánoční GIFy jsou:
1

2

3

4

5
A poslední GIF není úplně z Doctora Who.

Máte už taky takový vánoční pocit? Já tedy ano, už se hrozně těším na Vánoce. Mějte se a hlasujte!
Plačící anděl

Petice

1. listopadu 2014 v 15:30 | Scrat |  Ostatní
Ahoj Whoviani,
chtěla bych s vámi probrat jednu veledůležitou věc. Jde o to, že Česká televize neprojevila zájem o zakoupení dalších dílů Doctora Who, protože je prý malá sledovanost. S tou sledovaností to asi nezachráníme, ale je tu petice, kterou můžete podepsat. Podpisů je zatím málo, ale já si moc přeju (a myslím, že vy taky), aby ČT další díly koupila, takže tuto petici šířím dál a je na vás, abyste ji podepsali.
Já už jsem ji podepsala, chce to po vás opravdu jen jméno, příjmení, město a mail a vaše osobní údaje to rozhodně nezneužije.
Tu petici jsem nezaložila já, ale přijde mi jako Whovianovi povinností, šířit ji dál. Takže prosím: šiřte ji dál mezi své Whovianské kamarády, na vašich blozích, na facebooku, na ask.fm a na jiných sociálních sítích, kde se pohybují Whoviani. Je to jen na vás přátelé a já doufám, že ty díly ještě zachráníme Mrkající
Odkaz:
Vaše Scrat