Proč by ufouni nemohli mít blog?

Srpen 2014

Rozhovor: Vidrail

29. srpna 2014 v 18:50 | Scrat |  Rozhovory
Zdravím Whoviani!
Po nějaké chvíli přicházím s rozhovorem. Youtuber Vidrail se totiž uvolil udělat se mnou rozhovor na téma on, jeho YT kariéra a v neposlední řadě Doctor Who. Musím říct, že jsem se při čtení odpovědí pobavila :D
Jinak, tady, najdete jeho kanál a tady jsem se o něm předtím zmiňovala.

Allons-y!

Neočekávané setkání a Blížící se Stín

27. srpna 2014 v 11:44 | Plačící anděl |  Příspěvky blogerů
V rubrice Příspěvky blogerů toho moc není a tak přidávám aspoň něco ze svého blogu.
Asi jste někdo slyšel o challenge, kterou vymyslela Scrat. Jde o to, napsat povídku o sobě a svém nejoblíbenějším Doctorovi. Tak vzniklo Neočekávané setkání, které možná někteří z vás četli.
To mě ovšem tak nadchlo, že jsem vymyslela vícedílné pokračování. Jmenuje se Blížící se Stín a není tak hrozné jako název. :D Takže jestli máte zájem o čtení Doctor Who fanfiction, tak jděte do toho!

Diskuze: Deep Breath

27. srpna 2014 v 11:09 | Plačící anděl |  Diskuze
Je to tady. 23. srpna už nás minulo. První díl osmé série Doctora Who byl odvysílán! Pokud jste ho viděli, můžete se zapojit do diskuze o něm. Moffat nám připravil několik hádanek. Někoho nadchnul, někoho možná zklamal. Jak se vám líbila Deep Breath?
VAROVÁNÍ - SPOILERY!

Posílejte nám svou tvorbu! Nově i ti, co nemají blog

25. srpna 2014 v 21:04 | Scrat |  Příspěvky blogerů
Zdravím!
Chtěla bych vám něco oznámit. Svou tvorbu nám posílá jen opravdu málo lidí.
Proto, když máte na blogu nějaký článek o Doctorovi (ať už je to fanfiction nebo něco jiného), jehož odkaz jste nám ještě neposlali, tak nám ho pošlete.
Je to proto, abyste získali více čtenářů a komentátrů a my, abychom měly o čem dělat články. Samozřejmě píšeme i jiné články, ale obě máme i vlastní blog, kterému věnujeme hodně času a k tomu ještě chodíme do školy, takže když na Whovansworld není čas, (což se nám stalo několikrát - že žádná neměla čas a na WW bylo prázdno) tak zveřejňujeme články s vaší tvorbou, což nezabere moc práce.
Potom tu máme novinku (snad se na mě Plačící anděl nebude zlobit, když jsem to předem neoznámila jí), můžou nám svou tvorbu posílat i ti, kteří nemají blog. Pošlete nám celou povídku (nebo něco jiného) v emailu, na naše maily (níže) a my to celé zveřeníme. (ne jenom odkaz)
Tak tedy. Naše e-maily jsou:
scratilove@gmail.com (já)
andulef@gmail.com (Plačící anděl)
To by bylo všechno. Jen posílejte!
Vaše Scrat

Hledá se Doctor

25. srpna 2014 v 6:02 | Scrat |  Příspěvky blogerů
Zdravím!
Zase tu mám tvorbu členů. Tentokrát napsala naše členka Anie povídku o Claře a Sherlockovi.
!Je to Wholock povídka, takže tam budou i postavy ze seriálu Sherlock a kdo ho nezná, nejspíš nebude povídce plně rozumnět!
Povídka je tady:
Vaše Scrat

TARDIS na výletě

24. srpna 2014 v 20:23 | Scrat |  Příspěvky blogerů
Po nějaké době tu máme zase tvorbu našich členů. Blogerka Vědmi se rozhodla poslat mi odkaz na své dva články, kde vkládala miniaturní TARDIS na různá místa a fotila to.
(Tato fotka byla uzmuta z článku pouze jako ilustrační foto. Nedělám si na ni žádné nároky a nepíšu, že je to moje tvorba. Pokud autorka nesouhlasí s jejím uveřejněím zde, nechť se ozve v komentech. Díky.)
První článek, ze 26. dubna:
A druhý článek,tentokrát z Londýna:
Jinak, omlouvám se, že mi tak dlouho trvalo o těchhle článcích tento článek zveřejnit.
Toť vše.
Vaše Scrat :)

Diskuze: Allonswin

1. srpna 2014 v 14:27 | Scrat |  Diskuze
A je tu zase diskuze, tentokrát na téma Allonswin. A víte co to je? Pod perexem máte odpověď a můžete v komentářích o tomto tématu (nečekaně) dikutovat.